přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka > O firmě Honda Karlovy Vary > Aktuality > Nové traktory Honda pro rok 2020 – široký výběr pro náročné

Nové traktory Honda pro rok 2020 – široký výběr pro náročné

05.09.2019

zařazeno v kategorii: Aktuality

 

Traktory Honda patří ke stálicím v nabídce zahradní techniky Honda. Svými výkony, spolehlivostí a především díky dvouválcovým motorům Honda patří na špičku v dané kategorii zahradních žacích traktorů.

Traktory Honda patří ke stálicím v nabídce zahradní techniky Honda. Svými výkony, spolehlivostí a především díky dvouválcovým motorům Honda patří na špičku v dané kategorii zahradních žacích traktorů.

Rok 2020 bude z hlediska zahradní techniky Honda plný novinek a překvapení a nejinak tomu bude i traktorů.

Honda pracuje na inovaci traktorů tak, aby byly ještě silnější, výkonnější, efektivnější a přinášely majitelům ještě více pohodlí při práci radosti z výsledku.

Pojďme jedno po druhém. V roce 2020 budou všechny traktory, jako jediné na trhu, samozřejmě poháněny dvouválcovými motory Honda. Nový motor GXV690 je naladěn na výkon 25 koní a nahradí stávající motor Honda GXV660 s 22 koňmi. Tím je nový model traktoru Honda 2625, s krouticím momentem bezmála 43 N. m, nejsilnějším na trhu v dané třídě. Motory jsou úspornější a s rezervou plní emisní normy EURO5 platné od letošního roku.

Kluci z Hondy intenzivně zapracovali také na vylepšeném designu a uživatelském komfortu. Nová, komfortní sedačka se zvýšeným opěradlem a loketními opěrkami přispívá nejen pohodlnému posedu, ale i bezpečnosti při práci. Zcela nový volant s příjemně polstrovaným věncem v imitaci kůže se pohodlně drží a ve spojení s volantovou koulí zaručuje bezpečné a rychlé řízení.

Úplně nová přehledná a barevným displejem vybavená přístrojová deska nikoho nenechá na pochybách, že se jedná o luxusní stroj.

Na ovládacím panelu přibyla praktická schránka na mobilní telefon s USB zásuvkou pro dobíjení telefonu.

I samotný podvozek doznal značných změn a úprav. Mezi nejviditelnější patří nové osvětlení v podobě denního svícení pomocí LED proužků. Automatické zapínání LED světel v přítmí potom zůstává nezměněno.

Nově je ovládání jízdy traktoru opatřeno 5-ti stupňovým tempomatem, který znatelně přispěje k ulehčení práce při sekání velmi rozlehlých ploch.

Nicméně osvědčené „fičurky“ jako např. systém Optiflow s dmychadly, integrované mulčování, elektromechanické vyklápění sběrného koše nebo hydrostatický pojezd a další samozřejmě zůstávají. Budou k dispozici verze se záběrem 102 cm a 122 cm ve třech stupních výbavy.

Nové traktory Honda budou po všech stránkách ještě lepší!

Team Honda

 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
Honda

Autoservis Kolovrátek, s. r. o.
Stará cesta 116, 362 63 Dalovice u Karlových Varů

tel.: +420 353 222 932
mob.: +420 733 682 274
email: prodej@kolovratek.com