přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka > O firmě Honda Karlovy Vary > Aktuality > NOVÝ MODEL HONDA JAZZ e:HEV SE V ANKETĚ AUTOBEST 2021 UMÍSTIL MEZI SEDM FINALISTŮ

NOVÝ MODEL HONDA JAZZ e:HEV SE V ANKETĚ AUTOBEST 2021 UMÍSTIL MEZI SEDM FINALISTŮ

15.10.2020

zařazeno v kategorii: Aktuality

 

 

NOVÝ MODEL HONDA JAZZ e:HEV SE V ANKETĚ AUTOBEST 2021 UMÍSTIL MEZI SEDM FINALISTŮ

·     Model Honda Jazz e:HEV je finalistou v anketě AUTOBEST 2021 Best Buy Car of Europe

  • Nový model Jazz dodávaný výlučně s hybridní hnací jednotkou je zárukou příjemného a bezstarostného požitku z jízdy
  • Nejnovější uznání odráží závazek společnosti Honda vytvářet moderní produkty navrhované bez kompromisů

Nejnovější generace modelu Jazz společnosti Honda se umístila v užším seznamu pouhých sedmi finalistů renomované ankety AUTOBEST 2021 „Best Buy Car of Europe".

Model Jazz, který je dodáván výlučně s hybridní hnací jednotkou, se začal prodávat v tomto roce a představuje důležitou součást závazku společnosti Honda 100% elektrifikovat do roku 2022 hlavní modely nabízené v Evropě.

Je to už potřetí, co se v anketě AUTOBEST umístil model vozu společnosti Honda jako finalista. Předchozími finalisty byly modely HR-V v roce 2016 a Civic v roce 2018. Ocenění AUTOBEST vyhodnocuje 31 nejvlivnějších autorů v oblasti motorismu z celé Evropy, kteří vyberou vůz představující nejlepší celkovou nabídku pro široké spektrum evropských zákazníků.

Modely Jazz e:HEV a Jazz Crosstar e:HEV nastavují nová měřítka pro moderní design automobilů a vyspělou e-mobilitu. Nejnovější generace modelu Jazz poskytuje bezstarostný požitek z jízdy s efektivním a pohotovým výkonem, který doplňuje jeho špičkové úrovně vnitřního prostoru, pohodlí a užitnosti. Tyto nové modely jsou součástí nové řady e:TECHNOLOGY a jsou prvními z šesti elektrifikovaných modelů Honda, jejichž uvedení na evropské trhy je naplánováno do roku 2022.

Nově byl pro model Jazz vyvinut systém e:HEV, který byl zkonstruován tak, aby poskytoval příjemný zážitek z jízdy. Obsahuje dva elektromotory, 1,5litrový benzínový motor i-VTEC, lithium-iontový akumulátor a inovativní převodovku s pevným převodovým poměrem. Všechny tyto součásti zajišťují v harmonické souhře optimální poměr spotřeby paliva a akcelerace v této třídě. Zatímco intuitivní technologie a bezproblémové možnosti konektivity ve voze se snadno integrují do každodenního života cestujících a zahrnují komplexní sadu prvků infotainmentu, včetně aplikací osobního asistenta Honda a aplikace My Honda+*.

 

 

 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
Honda

Autoservis Kolovrátek, s. r. o.
Stará cesta 116, 362 63 Dalovice u Karlových Varů

tel.: +420 353 222 932
mob.: +420 733 682 274
email: prodej@kolovratek.com